Najlepsze luksusowe apartamenty w sercu krakowa

Apartamenty Jagiellonian położone są w Krakowie, do 200 metrów od Rynku Głównego.

Obiekty mogą dysponować takimi udogodnieniami jak np.wanna z hydromasażem lub prysznic z hydromasażem, jak i oglądanie filmów na dużym ekranie projekcyjnym czy też tarasem z widokiem na kościół Marjacki. Wszystkie pokoje wyposażone są w jadalnię i część wypoczynkową oraz z 42+ calowym telewizorem lub projektorem z dużym ekranem (średnio 2 m x 1,6 m). W pokoju znajduje się też kuchnia, wyposażona w lodówkę i płytę grzewczą. W apartamencie znajdą Państwo profesjonalny ekspres do kawy (podobnie jak w kawiarni) oraz mieloną kawę, herbatę, cukier, sól i pieprz. Każda jednostka wyposażona jest we wszystkie sztućce, talerze i szklanki, a także świeże owoce. W pierwszym dniu powitamy Państwa butelką doskonałego wina (w przypadku pobytów dłuższych niż 3 dni) W każdym apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem, apartament Jagiellonian I posiada również wannę. Apartamenty posiadają także ręczniki, pościel oraz mydło, szampon, szczoteczki do zębów oraz płyn do kąpieli (szampon i płyn przewidziany dla mieszkania wyposażonego w wannę).

Na życzenie istnieję możliwość dostarczenia artykułów spożywczych, transport z, i na lotnisko po niskich cenach, a także wycieczki po mieście.

Uniwersytet Jagielloński oddalony jest o 600 metrów od Jagiellonian I i II, a wieża Ratuszowa - 800 metrów od obiektu. Najbliższym lotniskiem jest lotnisko Kraków - Balice, oddalone o 9 km.

Zarezerwuj wycieczkę

Uwaga: w treści życzenia nie podawaj swoich swoich danych ani danych dotyczących płatności