Najlepiej zorganizowany Prywatny Tour Provider w Krakowie

Odwiedź stronę www.Booking-Auschwitz.com, aby znaleźć najlepszego dostawcę usług turystycznych.
Oferujemy znakomitą obsługę naszym najbardziej wymagającym klientom prywatnych wycieczek do miejsc takich jak: Auschwitz, Kopalnia Soli w Wieliczce, Zakopane, Fun Park EnergyLand oraz Wycieczki po mieście samochodami elektrycznymi (m.in. Stare Miasto, Zamek Królewski na Wawelu, Dzielnica Żydowska, Fabryka Schindlera, Dawne getto ).

Zawarte w naszych usługach jest:
 1. Prywatny kierowca (całkowicie do użytku)
 2. Nie ma ograniczeń czasowych (wszyscy organizatorzy wycieczek oferują limity czasowe, których musisz przestrzegać, poza czasem odbioru, cały czas zwiedzania może zostać w pełni wykorzystany)
 3. Odbiór z apartamentu (nie trzeba iść do miejsca spotkania)
 4. Wybierasz miejsce docelowe (inni organizatorzy wycieczek zakończą wycieczkę w wyznaczonym miejscu w mieście - możemy zabrać Cię w dowolne miejsce na starym mieście lub po prostu zabrać cię z powrotem do apartamentu.
 5. Małe grupy maksymalnie czterech pasażerów na samochód. W ten sposób koncentrujemy się na Tobie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dać ci najlepszy przewodnik po drodze do obozu iz powrotem.
 6. Mówimy po angielsku

*WSZYSTKIE REZERWACJE SĄ BEZPŁATNE ACZKOLWIEK:
1. Nasi goście płacą w dniu przyjazdu
2. Zewnętrzni klienci  dokonują przedpłaty tylko za wycieczki do kopalni 
**Nie uwzględniamy zwrotów po dokonaniu płatności

Auschwitz TOURS

Zarezerwuj wycieczkę do Auschwitz z nami. Cena od 149 PLN pp, która jest najtańszą opcją na rynku ( jedna osoba minimalna opłata to 249 PLN za wycieczkę dla jednej osoby ). Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca w Krakowie (jeśli zostaniesz z nami - odbierzemy Cię z naszego apartamentu). Zarezerwujemy bilety (w tym udział) z przewodnikiem głosowym w Twoim języku. Wycieczka trwa około 3-4 godzin, a podróż trwa około 60 minut. jednokierunkowa. Za tę cenę otrzymasz prywatny transport z kierowcą, który zabierze Cię przez polski krajobraz (z lokalnym przewodnikiem), 4 godziny oczekiwania i podróż powrotną do domu.
Auschwitz i jego historia
WYCIECZKA DO AUSCHWITZ
ZAREZERWUJ TUTAJ

Wieliczka TOUR

Zarezerwuj wycieczkę do Wieliczki z nami. Cena to 169 PLN za osobę, która jest najtańszą opcją na rynku. Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca w Krakowie (jeśli zostaniesz z nami - odbierzemy Cię z naszego apartamentu). Zarezerwujemy bilety (cena biletu nie jest wliczona) z przewodnikiem głosowym w Twoim języku. Wycieczka trwa około 3-4 godzin, a podróż trwa około 30 minut. jednokierunkowa. Za tę cenę otrzymasz prywatny transport z kierowcą, który zabierze Cię przez polski krajobraz (z lokalnym przewodnikiem), 4 godziny oczekiwania i podróż powrotną do domu.
O kopalni soli w Wieliczce
ZAREZERWUJ TUTAJ

EnergyLand TOUR

Zarezerwuj z nami wycieczkę do Energyland . Cena to 199 PLN za osobę, która jest najtańszą opcją na rynku. Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca w Krakowie (jeśli zostaniesz z nami - odbierzemy Cię z naszego apartamentu). Zarezerwujemy bilety (cena biletu nie jest wliczona) z przewodnikiem głosowym w Twoim języku. Wycieczka trwa około 4-6 godzin, a podróż trwa około 45 minut. jednokierunkowa. Za tę cenę otrzymasz prywatny transport z kierowcą, który zabierze Cię przez polski krajobraz (z lokalnym przewodnikiem), do 6 godzin czekania i podróży powrotnej do domu.
O parku Energyland Team
ZAREZERWUJ TUTAJ

Zakopane TOUR

Zarezerwuj wycieczkę do Zakppane z nami. Cena dla 1-3 osób to 499 PLN, co jest najtańszą opcją na rynku. Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca w Krakowie (jeśli zostaniesz z nami - odbierzemy Cię z naszego apartamentu). Zabierzemy Cię do centrum miasta i wskażemy miejscowe punkty widokowe. Trasa trwa około 8-9 godzin, a podróż trwa około 90 minut. jednokierunkowa. Za tę cenę otrzymasz prywatny transport z kierowcą, który zabierze Cię przez polski krajobraz (z lokalnym przewodnikiem), do 6 godzin czasu oczekiwania i podróż powrotną do domu.
O Zakopanem
Twoja wycieczka
ZAREZERWUJ TUTAJ

TOUR de KRAOW City

Wybierz wycieczkę po Krakowie w jednym z naszych Wózków ELEKTRYCZNYCH.
Mamy opcje odbioru hotelu dla Ciebie i audioprzewodnika w 27 językach!
Krótkie postoje i czas na robienie zdjęć!
Rozbudowane trasy:

 • STARE MIASTO
 • Zamek Królewski na Wawelu
 • Dzielnice żydowskie
 • Fabryka Schindlera
 • Dawne getto

Ceny:


Pełna wycieczka Normalna cena: 99 zł od osoby
Pełna wycieczka Cena: 149 zł
od osoby
Full Tour Plus Cena za osobę : 199 zł od osoby           

* PROSZĘ WYKORZYSTAĆ FORMULARZ BELLOW, ABY ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ Z NAMI

Select a shooting range experience with us at one of many shooting sites around Krakow.

Our experience trainer will take you straight to the shooting range and familiarise you with a selection of different firearms.

It is not just 5 minutes experience but a whole 3 hours journey to a completely different level of excitement 

Book now. Packages only 199,00 zloty per person*

*Minimum two people.
Zarezerwuj transfer z lotniska za naszym pośrednictwem. Cena dla 1-4 osób to 85 PLN * czyli najtańsza opcja na rynku. Odbierzemy Cię z Portu Lotniczego Kraków Balice (parkowanie szybkiego pick-upa - poza przylotami). Zabierzemy Cię do centrum miasta lub do Twojego mieszkania. Podróż trwa około 25-35 minut. jednokierunkowa. Za tę cenę otrzymasz prywatny transport z kierowcą, który zabierze Cię przez polski krajobraz (z lokalnym przewodnikiem). Cena dotyczy obu sposobów łącznie.
O Krakowie
ZAREZERWUJ TUTAJ
Airport Taxi
Where you are going to?
Arrival Time & flight no.